Ranking suplementów na tradzik

Aknenormin Ulga dla skóry

4 miejsce

Cena 69 zł / opakowanie

Produkt niedostępny

Werdykt ekspertów:

Skuteczność:
Szybkość rezultatów:
Trwałość rezultatów:
Bezpieczeństwo:

Opinie ekspertów

"O kapsułkach Aknenormin dowiedziałam się niedawno. To produkt, który pozwala zachować czystą, zdrową skórę. Wszystko w naturalny sposób."
Dr Joanna Will poznaj eksperta

Elen Nunmacher
Jedna z topowych kosmetyczek w Kalifornii. Pracowała na planach filmowych wielu najbardziej kasowych filmów ostatnich lat. O skórze wie wszystko, także z medycznego punktu widzenia.

x

"Osoby, które używały Aknenormin przede wszystkim zwracały uwagę na szybkość jego działania."
Dr Aleksander Hubert poznaj eksperta

Dr Dorothy Dier
Dermatolog z ponad 20-letnim stażem. Cechuje ją otwartość na naukę i szukanie niestandardowych rozwiązań. To powody, dzięki którym osiągnęła wyjątkowe wyniki, pozycję i uznanie w swoim zawodzie.

x

"Z Aknenormin miałem bardzo dużo do czynienia i znam ten specyfik tak, jakbym go sam stworzył. Po 6 tygodniach używania widać już dobre efekty."
Richard Coen poznaj eksperta

Dr Ervin Koelstra
Specjalista od walki z trądzikiem. Niekwestionowany europejski autorytet w tej dziedzinie.

x

Ocena konsumentów:

  3 z 5 (203 opinii)

Najbardziej pomocna opinia:

"Nie będę się zagłębiał w to jakie miałem problemy ze skórą. Powiem tylko, że były poważne. Cieszę, że trafiłem na Aknenormin, w dużym stopniu mi pomógł."
~ Cezary


Pozostałe opinie:

"Nie będę się zagłębiał w to jakie miałem problemy ze skórą. Powiem tylko, że były poważne. Cieszę, że trafiłem na Aknenormin, w dużym stopniu mi pomógł."
~ Cezary

"Wstyd się przyznać, ale Aknenormin polecił, a raczej kazał mi brać mój szef. Kiedy zacząłem mieć problemy ze skórą, mój przełożony wziął mnie na rozmowę i powiedział, że coś z tym trzeba zrobić (pracuję na stanowisku, gdzie wygląd MA znaczenie). Nie wiem skąd znał ten środek, ale mniejsza z tym. Może moja opinia komuś pomoże?"
~ Charles

"Aknenormin to sposób na kompleksy związane z wyglądem skóry. Efekty są szybkie, choć nie pozbyłam się trądziku do końca."
~ Milena

"Już nie mogłam patrzeć na te wszystkie kremy. Wydałam fortunę, a one nic nie pomogły. Recenzje w necie podpowiadały, że Aknenormin jest szybki, działa od środka, więc skuteczniej. Mogę potwierdzić te wszystkie opinie."
~ Iga


Dodaj swoją opinię: