Ranking suplementów na tradzik

Derminax Niekwestionowany lider - wybór ekspertów i konsumentów

1 miejsce

Cena 129zł / opakowanie

Werdykt ekspertów:

Skuteczność:
Szybkość rezultatów:
Trwałość rezultatów:
Bezpieczeństwo:

Opinie ekspertów

"Znam wiele osób, które wykorzystywały Derminax, żeby pozbyć się wyprysków. Nie znam żadnej, której by on nie pomógł."
Elen Nunmacher poznaj eksperta

Elen Nunmacher
Jedna z topowych kosmetyczek w Kalifornii. Pracowała na planach filmowych wielu najbardziej kasowych filmów ostatnich lat. O skórze wie wszystko, także z medycznego punktu widzenia.

x

"Wedle mojej oceny Derminax to najskuteczniejszy środek, który zwalcza trądzik."
Dr Dorothy Dier poznaj eksperta

Dr Dorothy Dier
Dermatolog z ponad 20-letnim stażem. Cechuje ją otwartość na naukę i szukanie niestandardowych rozwiązań. To powody, dzięki którym osiągnęła wyjątkowe wyniki, pozycję i uznanie w swoim zawodzie.

x

"Specjalna formuła Derminaxu sprawia, że bardzo skutecznie radzi sobie z wszelkimi niedoskonałościami skórnymi. Do tego to produkt oparty na naturze."
Dr Ervin Koelstra poznaj eksperta

Dr Ervin Koelstra
Specjalista od walki z trądzikiem. Niekwestionowany europejski autorytet w tej dziedzinie.

x

Ocena konsumentów:

  5 z 5 (876 opinii)

Najbardziej pomocna opinia:

"Próbując ocenić każdy środek na trądzik biorę pod uwagę parę czynników: czy miałem skutki uboczne, czy działa i czy działa szybko. Pod każdym względem Derminax jest moim numerem 1."
~ Wiktor


Pozostałe opinie:

"Próbując ocenić każdy środek na trądzik biorę pod uwagę parę czynników: czy miałem skutki uboczne, czy działa i czy działa szybko. Pod każdym względem Derminax jest moim numerem 1."
~ Wiktor

"Życie w liceum z taką twarzą w krostach jest słabe. Wszyscy się śmieją, dogryzają i zapomnij o zainteresowaniu facetów swoją osobą. Siostra cioteczna mi poradziła Derminax, bo jej nowy chłopak podobno tak sobie poradził ze swoją cerą. Krosty zniknęły, moje życie stało się łatwiejsze i przyjemniejsze ;)"
~ Marysia

"Derminax sprawił, że moja skóra jest wreszcie czysta. Wcześniej używałam różnych kremów, ale dopiero działanie tabletkami – od środka – przyniosło efekty."
~ Madzia

"Mówią, że trądzik z wiekiem mija. Terefere! Mój nie minął, nawet jak już byłam dojrzałą kobietą. Nie ukrywam, że potrafiłam nawet nie spać z powodu swojego wyglądu. Derminax polecił mi mój lekarz, któremu jestem wdzięczna."
~ Zetka


Dodaj swoją opinię: